Jesenné semináre pre absolventov sme začali v Košiciach

Aj tento rok sa chystáme navštíviť budúcich absolventov na školách už počas zimného semestra, aby sme im predstavili možnosti absolventských stáží.

V stredu sme preto navštívili Vysokú školu bezpečnostného manažérstva v Košiciach, kde ako minulý rok, tak aj teraz, pripravili pre študentov Erasmus informačný deň.

 

Po úvodnom stretnutí a odovzdaní pamätnej medaile z rúk Prezidenta VŠBM prof. Mariána Mesároša, sme sa presunuli do Auly Milana Čiča, kde najprv predstavila program študentských mobilít Erasmus koordinátorka Ing. Jozefína Drotárová, PhD.

Po predstavení Erasmus+ absolventských stáží sa ešte predstavila zástupkyňa spoločnosti M2C, ktorá v Prahe často ponúka stáže práve študentom VŠBM.

 

Chceš sa prihovárať ako študent študentovi? Hľadáme dvojitého agenta

Vo WorkSpace Europe sa pripravujeme na oslovenie budúcich absolventov a počas našej jesennej kampane by sme radi v tíme videli niekoho zo študentských radov.

Ak rád píšeš a si študent, tak spĺňaš základné požiadavky. Nemusíš byť ani študentom žurnalistiky, alebo mediálky pokiaľ máš príjemný písomný prejav, ktorý tvojich rovesníkov zaujme.

Úlohou nášho “dvojitého agenta” bude najmä prepojiť náš svet pracujúcich s tým študentským – samozrejme za odmenu.

Ak máš záujem o takúto brigádu popri škole, tak sa nám ozvi čím skôr s ukážkou nejakého tvojho textu.

Pre inšpiráciu si pozri našu stránku stazista.sk. Napíš nám na kontaktný mejl info>@<workspaceeurope.sk (bez ><), tešíme sa na teba! 🙂

 

 

 

Nová databáza

Pripravujeme pre vás novú databázu stáží.

Viac informácií už čoskoro.

Ďakujeme za trpezlivosť.

Predĺžený víkend vo Workspace Europe

Po sviatku Cyrila a Metoda sme si vybrali ešte jeden deň voľna, aby sme využili predĺžený víkend.

V piatok 6.7. nás preto nezastihnete, ale budeme späť hneď v pondelok. 🙂

 

POZOR ZMENA!

Pre tohtoročných absolventov máme zmenu. A pozitívnu. Namiesto 3 mesiacov na stáži Ti zafinancujeme 4. Super nie? 🙂 Tak neváhaj, a začni si hľadať prácu svojich snov, k ostatnému Ti dopomôžeme my.

Ak máš otázky, tak píš na info@workspaceeurope.sk.