ĎAKUJEME ZA VAŠU ÚČASŤ NA WEBINÁROCH!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sme sa nemohli stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás sériu webinárov venovanú absolventským stážam Erasmus+.

Počas webinárov sme si porozprávali všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Ďakujeme vám veľmi pekne aj za množstvo vašich otázok, ktoré ste si pre nás pripravili a ktoré určite pomohli aj vašim kolegom.

Sériu sme začali webinárom pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave, pokračovali webinárom pre budúcich absolventov Ekonomickej univerzity v Bratislave a sériu sme ukončili spoločným webinárom pre nasledovné univerzity:

 • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
 • Technická univerzita vo Zvolene
 • Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
 • Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
 • Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
 • Vysoká škola manažmentu – City University
 • Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
 • Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
 • Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach

Ďakujeme za vašu účasť a veríme, že nabudúce sa už stretneme naživo.

Posledný zo série webinárov už 13.4.2021!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 13.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho/doktorského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali.
Veríme, že sa 13.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.
Informácie k webináru nájdete aj na našej FB stránke: Facebook_Webinár

Webinár pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave_8.4.2021

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 8.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, inžinierskeho ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2021.
Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 8.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Séria webinárov: absolventské stáže Erasmu+

Milí študenti, budúci absolventi,

keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás sériu webinárov venovaných absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Prvý zo série webinárov je určený pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave. Stretneme sa online 7.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár

Registračný formulár


Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2021.

Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 7.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Hlasovanie v súťaži “Tvár Erasmus+”spustené

Už ste o tom počuli? Od 2.11.2020 je spustená súťaž „Tvár Erasmus+“. Cieľom súťaže je podporiť a vyjadriť uznanie realizátorom projektov Erasmus+.

Veľmi nás teší, že v kategórii vysokoškolské vzdelávanie bol nominovaný aj zakladateľ WorkSpace Europe Ing. Karol Ovesný. Ak ste spokojní s našou prácou a radi by ste ju ocenili aj takýmto spôsobom, budeme veľmi radi, ak si nájdete čas a zahlasujete za Karola. Podporíte tak aj náš rozvoj a fungovanie do budúcna.

Hlasovanie je otvorené do 30.11.2020 (12:00 hod) na nasledovnom linku: www.erasmusplus.sk/tvar

Ďakujeme, tím WorkSpace Europe

Webinár_Graduation: What’s Next?

Radi by ste sa dozvedeli viac o tom, ako si vybrať správne zamestnanie, ako oň požiadať a ako byť úspešným uchádzačom vo výberovom konaní?
Potom sa určite zúčastnite interaktívneho webináru Graduation: What’s Next?, ktorý si pre vás pripravil náš partner Johnson Controls – Bratislava Business Centres.

Webinár sa koná vo štvrtok 9.7.2020 o 12:00 hod.

Registračný formulár nájdete na: https://jci.avature.net/bbcgrads?jobId=4767

Posledný zo série webinárov o absolventských stážach_23.6.2020

Milí študenti, budúci absolventi,
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás, niekoľko webinárov o absolventských stážach Erasmus+. 23.6.2020 sa uskutoční posledný zo série webinárov a určený je pre študentov nasledovných univerzít:

TECHNICKEJ UNIVERZITY VO ZVOLENE
TRENČIANSKEJ UNIVERZITY ALEXANDRA DUBČEKA V TRENČÍNE
VETERINÁRNEHO LEKÁRSTVA A FARMÁCIE V KOŠICIACH
VYSOKEJ ŠKOLY VÝTVARNÝCH UMENÍ V BRATISLAVE
VYSOKEJ ŠKOLY MANAŽMENTU – CITY UNIVERSITY (TRENČÍN/BRATISLAVA)
VYSOKEJ ŠKOLY EKONÓMIE A MANAŽMENTU VEREJNEJ SPRÁVY V BRATISLAVE
VYSOKEJ ŠKOLY MEDZINÁRODNÉHO PODNIKANIA ISM SLOVAKIA V PREŠOVE
VYSOKEJ ŠKOLY BEZPEČNOSTNÉHO MANAŽÉRSTVA V KOŠICIACH
VYSOKEJ ŠKOLY DTI

Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 23.6.2020 o 17:00 hod.
Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMjr1iAi9pOrWf6dw15inmGr3PqKZqyxDNdNVJf-kVWxHYfQ/viewform

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského ako aj doktorandského štúdia. Ak nie ste študentom končiacich ročníkov a uvažujte nad stážou do budúcna, pokojne sa webináru zúčastnite.

Tešíme sa na Vás!

Nové mobility Erasmus+ povolené od 10.6.2020

Milí študenti,

máme pre vás dobrú správu. Vycestovanie za účelom mobilít Erasmus+ je od 10.6.2020 povolené.

Dňa 10. 6. 2020 vstupuje do platnosti Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia (OLP/4739/2020). Predmetné opatrenie zahŕňa zoznam krajín tzv. „bezpečných krajín“, do ktorých sa dá cestovať bez obmedzenia, ako aj usmernenia, ako treba postupovať pri návrate z iných krajín.

http://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/Opatrenie_UVZSR_domaca_izolacia_zrusenie_statnej_karateny_09062020.pdf

Zoznam tzv. „bezpečných krajín“, kde môžete v rámci Erasmus+ stáže vycestovať:

Bulharská republika, Cyperská republika, Česká republika, Dánske kráľovstvo, Estónska republika, Fínska republika, Grécka republika, Chorvátska republika, Island, Lichtenštajnské kniežatstvo, Litovská republika, Lotyšská republika, Maďarsko, Maltská republika, Nemecká spolková republika, Nórske kráľovstvo, Rakúska republika, Slovinská republika, Poľsko ( V prípade Poľska však treba zvážiť cestu do Sliezskeho regiónu, kde je vysoký výskyt ochorenia COVID-19.

Erasmus+ mobilitu je možné uskutočniť aj v krajinách, ktoré nie sú medzi tzv.”bezpečnými”, odporúčané je vycestovať do tzv. “bezpečných krajín”.

Zároveň Vás upozorňujeme na pretrvávajúcu nevyhnutnosť sledovať aktuálny vývoj situácie:

 • vývoj epidemiologickej situácie na stránkach Úradu verejného zdravotníctva SR (http://www.uvzsr.sk/), vrátane aktualizácie zoznamu „bezpečných krajín“;
 • obmedzenia na hraniciach a podmienky vstupu do krajín na stránkach Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (https://www.mzv.sk/cestovanie-a-konzularne-info);
 • naďalej dodržiavať odporúčané bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Ďalší zo série webinárov_pre študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda_18.6.2020

Milí študenti, budúci absolventi, 

keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás ďalší zo série
webinárov venovaných absolventským a študentským stážam Erasmus+.

Tentokrát je webinár určený pre študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Webináre budú postupne pribúdať pre jednotlivé univerzity. Pre aktuálne informácie sledujte našu stránku a sociálne siete.

Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Študenti Univerzity sv. Cyrila a Metoda sa už môžu prihlasovať na webinár. Bližšie informácie ako aj registračný formulár nájdete na sekcii vašej univerzity: https://www.workspaceeurope.sk/studenti/clenske-skoly/univerzita-sv-cyrila-a-metoda-v-trnave/#more-15