Zmena času telefonických konzultácií

Milí/é stážisti/tky a budúci/e stážisti/tky, zmenili sme pre vás čas telefonických konzultácií. Na tel. čísle +421 948 222021  nás teraz zastihnete každý pracovný deň od 14:00 do 16:00.

Ďakujeme za porozumenie 🙂

Prihlasovanie je OTVORENÉ!

Pridajte sa k naším spokojným stážistom a využite možnosť prihlásiť sa na stáž už teraz. Prihlasovanie pre ročník absolventov 2021/2022 je OTVORENÉ!

.

Interkultúrna príprava pre Erasmus+ stážistov

Pre mnohých z vás bude Erasmus+ mobilita v zahraničí vaším prvým pobytom v inej krajine a unikátnou príležitosťou spoznať inú časť sveta z vlastnej skúsenosti. Porozumenie kultúrnych odlišností, interakcia a život s ľuďmi v iných kultúrach je dôležitou súčasťou skúseností v zahraničí a v súčasnosti takmer nevyhnutným predpokladom pre vašu úspešnú kariéru v zahraničí alebo na Slovensku.

Preto sme pre vás spolu s tímom ERAPO poistenia pre Erasmus+ mobility pripravili projekt kultúrnej prípravy, ktorý vám pomôže pripraviť sa na osobitosti tej ktorej krajiny. Ich poznanie vám otvorí dvere k rýchlemu a hladkému začleneniu sa do nového tímu v práci ale aj do bežného života v zahraničnej krajine, ktorá sa stane na niekoľko mesiacov vaším novým domovom.

Začiatky v novej krajine môžu byť náročné. Ak budete pripravení, všetko vám pôjde ľahšie.

Projekt interkultúrnej prípravy spúšťame s krajinami EÚ. Postupne sa budú pridávať aj krajiny mimo európskeho priestoru, kde je možné vycestovať na Erasmus+ mobilitu.

Na stránke projektu https://www.erapo.sk/interkulturna-priprava-pre-erasmus-studentov nájdete pre každú krajinu nasledovné informácie:

 • kultúrne osobitosti a rady od profesionálneho kouča medzikultúrnej komunikácie Dr. Evy Gáboríkovej, ktorej touto cestou úprimne ďakujeme za spoluprácu
 • kultúrne osobitosti zo skúseností Erasmákov, ktorí v danej krajine žili ako aj praktické tipy a rady pre rôzne mestá, ktoré vám pomôžu sa lepšie zorientovať prípadne ušetriť. Ide o stručné, autentické postrehy, ktoré neustále dopĺňame, ako nám ich Erasmáci posielajú.

Prajeme Vám príjemné, poučné ale aj zábavné čítanie!

ĎAKUJEME ZA VAŠU ÚČASŤ NA WEBINÁROCH!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sme sa nemohli stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás sériu webinárov venovanú absolventským stážam Erasmus+.

Počas webinárov sme si porozprávali všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Ďakujeme vám veľmi pekne aj za množstvo vašich otázok, ktoré ste si pre nás pripravili a ktoré určite pomohli aj vašim kolegom.

Sériu sme začali webinárom pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave, pokračovali webinárom pre budúcich absolventov Ekonomickej univerzity v Bratislave a sériu sme ukončili spoločným webinárom pre nasledovné univerzity:

 • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
 • Technická univerzita vo Zvolene
 • Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
 • Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
 • Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
 • Vysoká škola manažmentu – City University
 • Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
 • Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
 • Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach

Ďakujeme za vašu účasť a veríme, že nabudúce sa už stretneme naživo.

Posledný zo série webinárov už 13.4.2021!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 13.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho/doktorského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali.
Veríme, že sa 13.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.
Informácie k webináru nájdete aj na našej FB stránke: Facebook_Webinár

Webinár pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave_8.4.2021

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 8.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, inžinierskeho ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2021.
Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 8.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Séria webinárov: absolventské stáže Erasmu+

Milí študenti, budúci absolventi,

keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás sériu webinárov venovaných absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Prvý zo série webinárov je určený pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave. Stretneme sa online 7.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár

Registračný formulár


Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2021.

Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 7.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Hlasovanie v súťaži “Tvár Erasmus+”spustené

Už ste o tom počuli? Od 2.11.2020 je spustená súťaž „Tvár Erasmus+“. Cieľom súťaže je podporiť a vyjadriť uznanie realizátorom projektov Erasmus+.

Veľmi nás teší, že v kategórii vysokoškolské vzdelávanie bol nominovaný aj zakladateľ WorkSpace Europe Ing. Karol Ovesný. Ak ste spokojní s našou prácou a radi by ste ju ocenili aj takýmto spôsobom, budeme veľmi radi, ak si nájdete čas a zahlasujete za Karola. Podporíte tak aj náš rozvoj a fungovanie do budúcna.

Hlasovanie je otvorené do 30.11.2020 (12:00 hod) na nasledovnom linku: www.erasmusplus.sk/tvar

Ďakujeme, tím WorkSpace Europe

Webinár_Graduation: What’s Next?

Radi by ste sa dozvedeli viac o tom, ako si vybrať správne zamestnanie, ako oň požiadať a ako byť úspešným uchádzačom vo výberovom konaní?
Potom sa určite zúčastnite interaktívneho webináru Graduation: What’s Next?, ktorý si pre vás pripravil náš partner Johnson Controls – Bratislava Business Centres.

Webinár sa koná vo štvrtok 9.7.2020 o 12:00 hod.

Registračný formulár nájdete na: https://jci.avature.net/bbcgrads?jobId=4767