Podcast Erasmus+ Absolventské stáže

Drahí budúci absolventi a stážisti!

Prichystali sme si pre Vás zaujímavú novinku! Vypočujte si náš najnovší podcast o stážach, kde sa dozviete užitočné informácie napríklad o administratívnom procese spojeného s vybavovaním stáže.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@workspaceeurope.sk alebo telefonicky na +421948222021.

Webinár pre Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave_12.4.2022

Milí študenti a aj  budúci absolventi, 
aj tento rok sme si pre vás pripravili webinár venovaný pracovným stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás
pokojne pripravte.

Stretneme sa online 12.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár

Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých študentov a aj končiacich študentov bakalárskeho, magisterského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2022.

Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 12.4.2022 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ pracovnú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Webinár pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave_6.4.2022

Milí študenti, budúci absolventi, 
aj tento rok sme si pre vás pripravili webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás
pokojne pripravte.

Stretneme sa online 6.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár

Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, inžinierskeho ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2022.

Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 6.4.2022 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Séria webinárov: Absolventské stáže Erasmus+

Milí študenti, budúci absolventi,

aj tento rok sme si pre vás pripravili sériu webinárov venovaných absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Jeden zo série webinárov je určený pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave. Stretneme sa online 7.4.2022 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár

Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2022.

Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 7.4.2022 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.

Zmena času telefonických konzultácií

Milí/é stážisti/tky a budúci/e stážisti/tky, zmenili sme pre vás čas telefonických konzultácií. Na tel. čísle +421 948 222021  nás teraz zastihnete každý pracovný deň od 14:00 do 16:00.

Ďakujeme za porozumenie 🙂

Prihlasovanie je OTVORENÉ!

Pridajte sa k naším spokojným stážistom a využite možnosť prihlásiť sa na stáž už teraz. Prihlasovanie pre ročník absolventov 2021/2022 je OTVORENÉ!

.

Interkultúrna príprava pre Erasmus+ stážistov

Pre mnohých z vás bude Erasmus+ mobilita v zahraničí vaším prvým pobytom v inej krajine a unikátnou príležitosťou spoznať inú časť sveta z vlastnej skúsenosti. Porozumenie kultúrnych odlišností, interakcia a život s ľuďmi v iných kultúrach je dôležitou súčasťou skúseností v zahraničí a v súčasnosti takmer nevyhnutným predpokladom pre vašu úspešnú kariéru v zahraničí alebo na Slovensku.

Preto sme pre vás spolu s tímom ERAPO poistenia pre Erasmus+ mobility pripravili projekt kultúrnej prípravy, ktorý vám pomôže pripraviť sa na osobitosti tej ktorej krajiny. Ich poznanie vám otvorí dvere k rýchlemu a hladkému začleneniu sa do nového tímu v práci ale aj do bežného života v zahraničnej krajine, ktorá sa stane na niekoľko mesiacov vaším novým domovom.

Začiatky v novej krajine môžu byť náročné. Ak budete pripravení, všetko vám pôjde ľahšie.

Projekt interkultúrnej prípravy spúšťame s krajinami EÚ. Postupne sa budú pridávať aj krajiny mimo európskeho priestoru, kde je možné vycestovať na Erasmus+ mobilitu.

Na stránke projektu https://www.erapo.sk/interkulturna-priprava-pre-erasmus-studentov nájdete pre každú krajinu nasledovné informácie:

 • kultúrne osobitosti a rady od profesionálneho kouča medzikultúrnej komunikácie Dr. Evy Gáboríkovej, ktorej touto cestou úprimne ďakujeme za spoluprácu
 • kultúrne osobitosti zo skúseností Erasmákov, ktorí v danej krajine žili ako aj praktické tipy a rady pre rôzne mestá, ktoré vám pomôžu sa lepšie zorientovať prípadne ušetriť. Ide o stručné, autentické postrehy, ktoré neustále dopĺňame, ako nám ich Erasmáci posielajú.

Prajeme Vám príjemné, poučné ale aj zábavné čítanie!

ĎAKUJEME ZA VAŠU ÚČASŤ NA WEBINÁROCH!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sme sa nemohli stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás sériu webinárov venovanú absolventským stážam Erasmus+.

Počas webinárov sme si porozprávali všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Ďakujeme vám veľmi pekne aj za množstvo vašich otázok, ktoré ste si pre nás pripravili a ktoré určite pomohli aj vašim kolegom.

Sériu sme začali webinárom pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave, pokračovali webinárom pre budúcich absolventov Ekonomickej univerzity v Bratislave a sériu sme ukončili spoločným webinárom pre nasledovné univerzity:

 • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
 • Technická univerzita vo Zvolene
 • Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
 • Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
 • Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
 • Vysoká škola manažmentu – City University
 • Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
 • Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
 • Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach

Ďakujeme za vašu účasť a veríme, že nabudúce sa už stretneme naživo.

Posledný zo série webinárov už 13.4.2021!

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 13.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho/doktorského ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali.
Veríme, že sa 13.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.
Informácie k webináru nájdete aj na našej FB stránke: Facebook_Webinár

Webinár pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave_8.4.2021

Milí študenti, budúci absolventi, 
keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.

Stretneme sa online 8.4.2021 o 16:00 hod.

Ak máte záujem zúčastniť sa webinára, vyplňte prosím registračný formulár nižšie. Na základe registrácie vám niekoľko dní vopred pošleme link na webinár
Registračný formulár

Webinár je určený pre všetkých končiacich študentov bakalárskeho, inžinierskeho ako aj doktorandského štúdia. Zúčastniť sa môžu všetci z vás – tí, čo ste na stáž už prihlásili aj tí, čo ste ešte našu prihlášku nevypĺňali. Prihlásiť sa môžete do 30.4.2021.
Prihlasovanie na stáž

Veríme, že sa 8.4.2021 dozviete všetko potrebné a rozhodnete sa využiť možnosť ísť na Erasmus+ absolventskú stáž, ktorá je vždy veľmi oceňovaná zamestnávateľmi a podľa našich bývalých stážistov, vám môže pomôcť pri hľadaní dobrého zamestnania v budúcnosti.