Tento týždeň sme navštívili tri školy z nášho konzorcia

Blížia sa termíny vašich štátnic, a tak sme vás v polovici apríla navštívili na Vysokej škole manažmentu v Trenčíne, Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave aj Vysokej škole medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove.

Nový pracovný týždeň sme zahájili príjemným obedom à la Itália na Vysokej škola manažmentu v Trenčíne. S budúcimi absolventmi sme sa pri kúskoch pizze porozprávali o možnostiach, ktoré ponúka pracovná stáž v zahraničí.

     

Na druhý deň nás privítali študenti Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Zúčastnili sme sa infoseminára o študentských i absolventských stážach na Drotárskej ceste. Okrem milých dám zo zahraničného oddelenia univerzity nás privítala sympatická budova dýchajúca umeleckým životom.

   

Veľmi zaujímavé bolo aj rozprávanie študenta, ktorý sa minulý rok v lete zúčastnil pracovnej stáže v reklamnej agentúre v chorvátskom Záhrebe.

 

Poslednou zastávkou za tri dni bola Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove. Ako všade, tak aj tu, na jednej z najvýchodnejších univerzít nášho konzorcia, sme sa stretli so zaujímavými mladými ľuďmi.

 

 

Ďakujeme všetkým univerzitám za pozvanie a tešíme sa na spoluprácu s Vami a vašimi študentami. 🙂