O nás

WorkSpace Europe je súkromná vzdelávacia organizácia so zameraním na prípravu študentov vysokých škôl na vstup do praxe prostredníctvom rôznorodých projektov a podporných programov Európskej Únie.

Od nášho založenia v roku 2011 sa špecializujeme na organizovanie zahraničných pracovných stáží pre študentov slovenských a európskych vysokých škôl v rámci programu EÚ Erasmus+.

WorkSpace Europe je zároveň koordinátorom jediného slovenského konzorcia vysokých škôl pre Erasmus+ zahraničné pracovné stáže, ktoré v súčasnosti tvorí 12 popredných slovenských univerzít a vysokých škôl.

Náš program ponúka študentom unikátne medzinárodné pracovné skúsenosti pre štart ich profesionálnej kariéry a zamestnávateľom na strane druhej prístup k mladým talentom zo zahraničných vysokých škôl z najrôznejších odborov.

Stali sme sa partnermi mnohých zamestnávateľov, od veľkých medzinárodných spoločností po malé slovenské start-upy, pre ktorých zabezpečujeme zahraničných stážistov, z ktorých sa už v mnohých prípadoch stali ich úspešní zamestnanci.

Pridajte sa k nim a prijmite aj Vy mladé zahraničné talenty! Môžu pre Vás urobiť veľa.

 

Náš tím:

Karol Ovesný  Managing Director

 

karol.ovesny<at>workspaceeurope.sk

 

 

Diana Mydliarová Project Coordinator Placement Slovakia

 

 

 

 

 

 

Katarína Remeselníková   Office Assistant, Bratislava
Magdaléna Haľková Office Assistant, Košice
Lyzhina Ekaterina    Office Assistant, Zlín